درباره ما

درباره ما

برند نیکول، یک برند جوان است که از ابتدای سال 1401 فعالیت خود را در صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی آغاز کرده است. از مهم ترین اهداف این برند که توسط یک بانوی ایرانی بنیان گذاری شده، می توان به بالا بردن سطح کیفیت زندگی اقشار مردم جامعه اشاره نمود. بدیهی ست استفاده از محصولات مراقبت شخصی که با مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده، می‌تواند یکی از فاکتورهای صعود سطح زندگی و ایجاد حس مثبت بین افراد و به خصوص بانوان باشد.
در حال حاضر محصولات نیکول شامل شامپو(برای انواع مو )، ژل شستشوی صورت (برای انواع تیپ‌های پوستی )، محلول پاک کننده( برای انواع تیپ های پوستی ) و ماسک مو می‌باشد. شایان ذکر است که مواد اولیه برای تولید این محصولات از کشورهایی نظیر آلمان و فرانسه تامین شده و در ارائه ترکیب بندی و نوع فرمولاسیون آنها نهایت دقت و حساسیت به خرج داده شده تا بتواند بیشترین اثرگذاری را بر مصرف کننده داشته و به دنبال آن تجربه کاربری شایسته‌تری را به او ارائه دهد.
با توجه به افق دید شرکت نیکول و با توجه به تبلور و گسترش دانش در حوزه تولیدات محصولات آرایشی و بهداشتی، یکی از مهم‌ترین اهداف این برند، تکمیل سبد کالای خانواده با استفاده از محصولاتی با کیفیت برتر می‌باشد. بدیهی ست تلاش برای رسیدن به این هدف والا، با حمایت و پشتیبانی مشتریان گرانقدر و همدلی آنان در این مسیر، به ثمر خواهد نشست.

Shopping cart
Sign in

No account yet?

WelCome To Nicol's Official Website

Be the first to learn about our latest trends and get exclusive offers

Start typing to see products you are looking for.